• İletişim Hattı

    +90 549 618 77 78

  • Telefon

    +90 380 618 77 77

  • E-Posta Adresi

    akcakocasurucukursu@hotmail.com

Bizim İçin Ne Dediler?

Kursiyer Görüşleri
Awesome Image

Emrullah, Muhasebeci

Öncelikle yakınları başka kurslara gitmiş biri olarak şunu söyleyebilirim tek seferde hem elektronik hem direksiyon sınavını ilk seferde geçen ben oldum. Bu süreçteki katkılarından dolayı danışmanım Murat hocam'a, elektronik sınava hazırlayan ve ilk trafiğe çıkarken verdiği destekten ötürü Burak hocam'a ve özellikle verdiği psikolojik destek, öğretme şekli ve anlayışı, profesyonel yaklaşımı için yine Burak hocam'a teşekkürü bir borç bilirim. Ehliyet alabilmenin haricinde bu kadar iyi ve profesyonel insanlar ile yolumun kesiştiği için de şanslı olduğumu düşünüyorum, herşey için teşekkürler...

Awesome Image

Irmak, Üniversite Öğrencisi

Bugün itibari ile Vadim Burak hoca'dan aldığım direksiyon eğitimimi tamamladım, 3 yıl önce ehliyetimi almıştım fakat trafiğe çıkacak cesaretim yoktu. Bu nedenle Akçakoca Sürücü Kursuna başvurdum. Burak hoca'nın yalnızca teknik bilgileri değil, bilgilerini aktarış tarzı da muazzamdı. Pozitif enerjisiyle tamamlamış olduğumuz eğitimler neticesinde artık tek başıma trafiğe çıkmaya hazırım. Eğitimim boyunca özellikle hangi konularda daha yetersiz, daha çok zorlanıyorsam, onun üzerine düştü. Bu yüzden başta Burak hocam olmak üzere, eğitime olanak tanıyan Akçakoca Sürücü Kursuna teşekkür ederim. =)

Awesome Image

İrfan, Banka Personeli

İnternette araştırma yaparken Akçakoca Sürücü Kursu için oldukça iyi yorumlar okumuştum. Ayrıca motor kullanıcı arkadaşlarımızın önerisi üzerine Akçakoca Sürücü Kursunuz A sınıfı motor eğitimi için tercih ettim. Kursta Murat Bey ve Burak Bey ile tanışma fırsatına sahip oldum. Murat Bey düzgün karakteri ve sakin yapısıyla motor eğitimi verirken bilgiyi ve tekniği doğru zamanda doğru noktada aktarmaya özen göstermektedir. Onun yaklaşımı motor eğitimi yanı sıra bir tutkunun paylaşımı şeklide bana yansımıştır. Ayrıca motorun kendimizden daha az tehlikeli olduğunu sorgulamamı sağlamıştır. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Motor sürüş tekniklerini detayları ile özümsemek isteyen herkese öneririm.

Fırsatlardan Yararlanmak İçin Hemen Bize Ulaşın