• İletişim Hattı

    +90 549 618 77 78

  • Telefon

    +90 380 618 77 77

  • E-Posta Adresi

    akcakocasurucukursu@hotmail.com

SCOOTER

SCOOTER

2011 Yılından bu yana hizmet vermekte olan Ferahevler Sürücü Kursu, eğitimde trafik deneyimi yaşamanın en iyi hoca olduğunu bilmektedir. Bu sebeple araca alışana kadar sizi güvenli ortamda, siz alıştıktan sonra ise trafiğin içerisinde eğitmektedir. Motosiklet ehliyeti sahibi olana ve güvenle trafiğe çıkana kadar sizinle birlikteyiz.

Motosikletin, sürücüsüne sunduğu özgürlük hissi ve sürüş keyfinin yanı sıra, gitgide artan İstanbul trafiğinden kurtulma hissi, yakıt avantajı kişileri motosiklet ehliyeti almaya iten sebeplerin başında gelmektedir. Motosiklet ehliyeti almak isteyen adaylarımızın sıklıkla sorduğu; hangi tip motor ehliyeti kendilerine daha uygundur, hangi motor ehliyeti kaç yaşında alınabilir, motor ehliyeti fiyatı ne kadar tutar ve motor ehliyeti nasıl alınır sorularının cevaplarını internet sitemizden bulabilirsiniz. Daha detaylı sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ferahevler Motosiklet Ehliyet programımıza katılanlar, talepleri doğrultusunda 4 farklı motosiklet sürücü belgesi almaya hak kazanabilirler. Motosiklet kursu fiyatları ve kurs süresi talep edilen motosiklet sürücü belgesi doğrultusunda farklılık göstermektedir. Bu 4 farklı motosiklet sürücü belgesi sırasıyla şunlardır:

B SINIFI A2 SINIFI A1 SINIFI B OTOMATİK SCOOTER Online Kayıt Ol

Fırsatlardan Yararlanmak İçin Hemen Bize Ulaşın